• MŁYNKI

Młynki do tytoniu, suszu CBD, marihuany

Przyswajanie konopi przez spalanie wymaga zmielenia suszu. W przeciwnym wypadku może być ono utrudnione, a czasami nawet niemożliwe i mało skuteczne. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości młynek do suszu. Tego rodzaju produkty znajdują się w niniejszej kategorii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dobry młynek do suszu (tzw. kraszer) jest bardzo przydatnym narzędziem dla osób, które cenią sobie przyswajanie konopi przez spalanie. Odpowiednio rozdrobnione kwiaty konopi łatwiej jest podpalić i wytworzyć więcej dymu, w którym zawarte są pożądane kannabinoidy. Jednocześnie takie produkty mogą też działać jako młynek do tytoniu, który często jest wykorzystywany w przypadku kręcenia tzw. jointów.

Zapewniamy, że produkty z tej kategorii sprawdzą się jako młynek do marihuany medycznej. Przypominamy, iż jest ona legalna w naszym kraju. Susz najczęściej występuje w formie ususzonych kwiatów o zbitej formie, a przez to podpalenie ich jest utrudnione, ponieważ powietrze nie może swobodnie przepływać przez susz.

Oczywiście, rozdrabniać susz można rękami, jednak jest to mało wygodna metoda, a do tego czasochłonna. W dodatku powoduje to ponadprzeciętne marnowaniu pyłku, który zawiera najwięcej kannabinoidów.

Młynki plastikowe i metalowe

Na rynku można znaleźć różnego rodzaju młynki. Najczęściej dzieli się je na dwie kategorie względem materiału wykonania.

Młynek do suszu z plastiku zazwyczaj jest dosyć tani i wyposażony jest w stożkowe ząbki. Niestety, przy twardszym suszu lub w razie intensywnego stosowania mogą się one wyłamywać. Bardziej trwałym, lecz jednocześnie droższym rozwiązaniem jest młynek do tytoniu o metalowych ząbkach. W tym przypadku nie jest raczej możliwe, by produkt uległ uszkodzeniu. Bardziej skomplikowane modele posiadają też zbiornik do przechowywania pyłku i suszu.

Korzystanie z młynka do suszu jest bardzo proste. Należy otworzyć urządzenie, włożyć kawałek suszu, zamknąć narzędzie i zacząć wykonywać obrotowy ruch – identyczny, jak na przykład w przypadku młynka do pieprzu. Po kilku chwilach będzie można odczuć, że susz nie stawia już oporu wspominanym ząbkom, a więc został zmielony.

Proponowane przez nasz sklep młynki wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Zapewniamy, że kupiony u nas produkt będzie skutecznie spełniał swoje zadanie przez długi czas. Przypominamy również, że w innych kategoriach zawarliśmy naturalny susz CBD, w wielu rodzajach i o różnej zawartości kannabidiolu (CBD) oraz smaku. W każdym przypadku są to preparaty pochodzące z pewnych upraw, dbających nie tylko o jakość końcowego produktu, ale też o środowisko.

This category has no products