• LUFKI

Lufki do palenia konopi

Szukając akcesoriów do palenia konopi nie sposób przejść obojętnie obok najprostszego z nich, czyli lufki. Narzędzie to nie bez powodu ma wielu zwolenników. Wyróżnia je bowiem prostota, a także atrakcyjna cena.

Każda dostępna w naszym sklepie lufka do papierosa lub konopi jest wykonywana z wysokiej jakości materiału, odpornego na wysokie temperatury. Zwolennicy tych akcesoriów doceniają przede wszystkim prostotę użycia. W ich opinii ten sposób palenia jest szybki i nie wymaga od użytkownika umiejętności robienia skrętów.

Lufka lub tzw. fifka to akcesorium znane od lat. Ma podłużny kształt i rozszerzony koniec, a także spłaszczony ustnik. Najczęściej wykonuje się ją ze szkła. Pierwotnie nie służyła do przyswajania konopi. Lufka była najczęściej stosowana do palenia tytoniu – kilka dekad temu papierosy nie były wyposażone w filtr, przez co tego rodzaju rurki miały na celu ochłodzenie gorącego dymu, a także zapobieganie ewentualnemu dostaniu się drobin tytoniowych do ust. Ponadto dzięki lufce nieprzyjemny zapach papierosa nie jest wyczuwalny na skórze dłoni. Nieprzypadkowo tym akcesorium zainteresowali się także palacze konopi.

Lufki do palenia konopi dostępne są na rynku od dłuższego czasu. W ich przypadku jednak w szerszym końcu nie umieszcza się skręta, ale czysty bądź zmieszany z tytoniem susz (zaleca się pierwszy wariant). Cybuch jest nieduży, dlatego korzystanie z fifki jest bardzo ekonomiczne – pozwala łatwo kontrolować dawkę spalanej konopi. W przeciwieństwie do skrętów nie jest konieczne użycie takiej ilości suszu. To nie wszystko, ponieważ lufka jest produktem wielorazowym, a więc może wystarczyć na co najmniej kilka użyć. Należy jednocześnie pamiętać, że na jej wewnętrznych ściankach osadzają się substancje smoliste mogące dostać się do układu oddechowego. Z tego powodu lufkę do palenia tytoniu należy dokładnie czyścić.

Kupując lufkę do palenia konopi należy pamiętać o trzymaniu jej w bezpiecznym miejscu, ponieważ przez nieuwagę można ją uszkodzić.

Kannabinoidy można przyswajać także na wiele różnych sposobów. Dobrze sprawdzi się na przykład zwyczajny skręt, ponieważ w jego przypadku dym jest chłodniejszy. Dochodzą do tego oleje konopne, które nie są palone, a spożywane. Zachęcamy jednak do przetestowania lufek do palenia tytoniu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości produkty.

Zapewniamy, że sprzedawane przez nas lufki do palenia konopi i tytoniu są pakowane w bezpieczny sposób. Zamówienia realizujemy najszybciej, jak to możliwe.