• BONGA

Bonga do palenia

Przyswajanie konopi może odbywać się na różne sposoby. Bardzo często jest ona spożywana w formie olejów konopnych. Kilka kropli oleju dodaje się do potraw np. do sałatki. Poza tym susz bywa palony lub waporyzowany. Dla wszystkich miłośników ostatniej metody polecamy nasze bonga do palenia.

W niniejszej kategorii zawarliśmy najlepsze bonga, dzięki którym przyswajanie suszu konopnego będzie przyjemne, a także bezpieczne. Korzystamy wyłącznie z produktów pewnych i sprawdzonych marek!

Dlaczego warto zainwestować w bongo do palenia?

W przypadku palenia suszu konopnego najbardziej popularną metodą są jointy lub inaczej skręty o formie zbliżonej do papierosa. Niestety, w ich przypadku razem z dymem do organizmu może się dostać wiele różnych szkodliwych substancji powstałych w procesie spalania. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem jest bongo. Dlaczego?

Bongo do palenia, zwane także fajką wodną, ma podłużny kształt i jest szersze na samym dole. Do zbiornika wlewa się wodę, dzięki czemu rurka połączona z cybuchem (miejscem na susz) znajduje się pod powierzchnią cieczy. To bardzo istotne, ponieważ dzięki temu, mimo wywołania procesu spalania, szkodliwe substancje ulegają filtracji wodnej, co owocuje otrzymaniem czystego dymu.

Bonga są także bardzo proste w obsłudze i utrzymaniu czystości. Najczęściej wykonuje się je ze szkła, a więc materiału obojętnego chemicznie. Badania wykazują, że z ich pomocą można pozbyć się nawet 90% toksyn.

Jak palić z bonga?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie narzędzia wodą. Jej poziom powinien sięgać powyżej rurki w zbiorniku. Następnie mieli się susz i nabija do cybucha. Warto pamiętać, by nie ubijać go zbyt mocno, ponieważ przez to można mieć problem z odpowiednim rozpaleniem. By zapalić, należy palcem przykryć tzw. sprzęgło (niewielki otwór znajdujący się zwykle powyżej cybucha) i podpalić susz, jednocześnie zaczynając mocno wciągać powietrze przez ustnik. Kiedy bongo napełni się gęstym dymem, należy puścić sprzęgło i wciągnąć całkowicie dym. To wszystko!

Najlepsze bonga i nie tylko w naszym sklepie!

W naszym sklepie można kupić nie tylko unikatowe bonga wysokiej jakości, ale też susz CBD pewnego pochodzenia. Dzięki temu mają Państwo pewność, że przyswajanie konopnego dymu będzie bezpieczne i skuteczne! Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami produktów.

This category has no products