• Olej Full Spectrum CBG 10% 10ml

Olej Konopny Full Spectrum CBG 10% Dr Green Top 10 ML ok. 200 kropel, 10 mg CBG w jednej kropli Skład: ekstrakt z konopi siewnej, olej z nasion konopi siewnej

Quantity
299.99
piece Add to wishlist
Shipping within 24H
Shipping price 24.99
Worldwide delivery 5-21 days 24.99
DHL Express worldwide 1-3 days 220
The Availability Of Duża dostępność
Leave your phone

Dr Green Top Olej Full Spectrum CBG 10%

 

Full Spectrum oznacza, że olej zawiera wszystkie kannabinoidy, które naturalnie występują w roślinie konopi. Najwyżej jakości produkt CBG o pełnym spektrum jest  bogaty w CBG i zawiera małą ilość pomniejszych kannabinoidów i bardzo niską zawartość THC ( mniej niż 0,2%)


 Skład: ekstrakt z konopi siewnej, olej z nasion konopi siewnej

 Jakość potwierdzona badaniami z niezależnych laboratoriów

 Wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych roślin konopii (Cannabis Sativa L.), ekstrakt CBG uzyskany za pomocą ekstrakcji nadkrytycznym CO2- najlepsza i najbardziej naturalna metoda pozyskiwania ekstraktu

 Nie zawierające: metali ciężkich, GMO, barwników, konserwantów, sztucznych aromatów czy pestycydów

 Nie zawierające psychoaktywnego THC (zawartość THC maks. do dopuszczalnego przez prawo limitu 0,2%)

 

Stosowanie olejku konopnego:

Najlepszą metodą przyswajania olejku jest aplikacja kropel pod język gdzie kannabnoidy  wchłaniają się i dostaje do krwiobiegu.

Zależy od wielu indywidualnych czynników takich jak: choroby, staż w stosowaniu CBG, przyjmowane lekarstwa, pożądane efekty etc. Generalną zasadą jest budowanie dawki CBG poprzez rozpoczęcie używania małych ilości i zwiększanie ich w czasie. Z uwagi na wyżej wymienione informacje, nie podajemy dawki ani sposobu stosowania. Informacje na temat stosowania oleju CBG są powszechnie dostępne w sieci oraz fachowej literaturze i różnią się ze względu na przyczynę ich stosowania. Należy zaznaczyć, że produkty z CBG nie są lekarstwami, a jedynie naturalnymi olejami z ekstraktem roślinnym i stosowanie ich powinno być konsultowane z lekarzem, w szczególności u osób chorych oraz zażywających leki i kobiet w ciąży.

Zalecamy przechowywania oleju Dr Green Top w chłodnym i zaciemnionym miejscu, a po otwarciu w lodówce.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question