• KLIK KULKA

Klik Kulka – kapsułki smakowe do papierosów

Kapsułki Klik Kulka służą do aromatyzowania papierosów i innych wyrobów tytoniowych, takich jak Heetsy czy wkłady do Glo. To propozycja, która jest odpowiedzią na wprowadzony w maju zakaz sprzedaży papierosów smakowych – w tym niezwykle popularnych mentoli. Co istotne, Klik Kulka to nie tylko mięta – kapsułki dostępne są w aż siedmiu niebanalnych wersjach smakowych, które zaskoczą Cię głębią, świeżością i aromatem!

Nowa wersja znanej kulki

Kulki aromatyzujące to produkt znany i lubiany przez palaczy – od dawna używane były w gotowych paczkach papierosów. Dostępne jako niezależny produkt dają Ci nowe możliwości! Dzięki nim w prosty sposób uzyskasz smakową wersję swoich ulubionych papierosów. Ponadto, szeroki wybór oryginalnych aromatów dostarczy Ci zupełnie nowych, niespotykanych dotąd wrażeń smakowych.

Nie tylko mięta! Odkryj paletę oryginalnych smaków!

Smak intensywnej mięty pieprzowej to tylko jedna z dostępnych propozycji! W ofercie aromatycznych kapsułek czekają na Ciebie również kompozycje z nutą owocową – mięta z intensywną jagodą, a także mięta wzbogacona jabłkiem. Miłośnicy nowych smaków z pewnością docenią również miks mięty i kultowej coli. W ofercie Klik Kulek znajdziesz także kapsułki o smaku napoju energetycznego, kompozycję wiśni z jagodą oraz wkłady o wyrazistym aromacie czerwonego wina.

Prosta aplikacja i natychmiastowy efekt

Niewątpliwą zaletą Klik Kulki jest również jej prosta aplikacja. Do każdego opakowania dołączana jest poręczna igła, która pozwoli Ci szybko i bezproblemowo umieścić kapsułkę w filtrze. Efekt jest natychmiastowy – wystarczy, że ściśniesz kulkę palcami, a Twój ulubiony smak rozniesie się po całym papierosie!

Bezpieczny skład i naturalne aromaty

Klik Kulka to bezkompromisowy produkt, który idealnie łączy głęboki smak i bezpieczeństwo składników. Kapsułki produkowane są z substancji powszechnie stosowanych w branży spożywczej, a ich recepturę uzupełniają starannie selekcjonowane, naturalne aromaty.

Szybkie orzeźwienie gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Klik Kulki dostępne są w poręcznych opakowaniach, które możesz zabrać ze sobą niemal wszędzie. Dzięki temu korzystasz ze smakowego orzeźwienia dokładnie wtedy, kiedy chcesz! Ze względu na fakt, że kapsułka aplikowana jest do pojedynczego papierosa, nie musisz decydować się na zmianę smaku całej paczki.

Brzmi obiecująco? Odkryj Klik Kulki i wybierz smak dla siebie!